In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Draw-in collet 355E L20 77-122 1,0"
Draw-in collet 355E L20 77-122 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | E355 |
| Alternative number: | L20 77-122 |
| Article number: | E355010 |
| Ød: | 20.00 mm |
| ØD: | 28.00 mm |
| L: | 123.00 mm |
| K: | 35.00 ° |
| G: | S20x2 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |