In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Draw-in collet 349E W20 80-4 0,5"
Draw-in collet 349E W20 80-4 0,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | E349 |
| Alternative number: | W20 80-4 |
| Article number: | E349005 |
| Ød: | 20.00 mm |
| ØD: | 26.30 mm |
| L: | 73.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | ø 19,7x1.666 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |