In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Draw-in collet 324E B15 72-139 1,0"
Draw-in collet 324E B15 72-139 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | E324 |
| Alternative number: | B15 72-139 |
| Article number: | E324010 |
| Ød: | 15.00 mm |
| ØD: | 21.50 mm |
| L: | 55.50 mm |
| K: | 40.00 ° |
| G: | M13x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |