In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Draw-in collet 3213E W15 80-3 1,0"
Draw-in collet 3213E W15 80-3 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | E321 |
| Alternative number: | W15 80-3 |
| Article number: | E3213010 |
| Ød: | 15.00 mm |
| ØD: | 20.20 mm |
| L: | 58.30 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | S14,75x1,25 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |