In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Draw-in collet 318E W12 80-2 0,5"
Draw-in collet 318E W12 80-2 0,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | E318 |
| Alternative number: | W12 80-2 |
| Article number: | E318005 |
| Ød: | 12.00 mm |
| ØD: | 16.00 mm |
| L: | 45.60 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | S11,75x8 Gg. |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |