Available at short notice on request
Product information "Draw-in collet 314E W10 80-1 1,9"
Draw-in collet 314E W10 80-1 1,9
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | E314 |
| Alternative number: | W10 80-1 |
| Article number: | E314019 |
| Ød: | 10.00 mm |
| ØD: | 14.00 mm |
| L: | 43.70 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M9,83x0,833 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.90 mm |
| Clamping surface: | smooth |