In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder V10-8 non adjustable shank 8,0 L=60"
Die holder V10-8 non adjustable
shank 8,0 L=60
shank 8,0 L=60
| H max.: | 39 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GEWEH |
| Article number: | GEWEHV1008 |
| Type: | V10 |
| ø A: | 8 mm |
| ø C: | 29 mm |
| L: | 60 mm |