In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder R8-13 adjsutable with compensating system shank 13,0 L=35"
Die holder R8-13 adjsutable
with compensating system
shank 13,0 L=35
with compensating system
shank 13,0 L=35
| H max.: | 28 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GRSVH |
| Article number: | GRSVHR0813A |
| Type: | R8 |
| ø A: | 8 mm |
| ø C: | 13 mm |
| L: | 35.00 mm |