In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder R27-22 adjsutable with compensating system shank 22,0"
Die holder R27-22 adjsutable
with compensating system
shank 22,0
with compensating system
shank 22,0
| H max.: | 43 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GRSVH |
| Article number: | GRSVHR2722A |
| Type: | R27 |
| ø A: | 22 mm |
| ø C: | 35 mm |
| L: | 35.00 mm |