Available at short notice on request
Product information "Die holder R25-3/4" adjsutable with compensating system shank 3/4""
Die holder R25-3/4" adjsutable
with compensating system
shank 3/4"
with compensating system
shank 3/4"
| H max.: | 35 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GRSVH |
| Article number: | GRSVHR2534A |
| Type: | R25 |
| ø A: | 3/4" mm |
| ø C: | 32 mm |
| L: | 35.00 mm |