In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder R16-20 adjsutable with compensating system shank 20,0"
Die holder R16-20 adjsutable
with compensating system
shank 20,0
with compensating system
shank 20,0
| H max.: | 31 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GRSVH |
| Article number: | GRSVHR1620A |
| Type: | R16 |
| ø A: | 20 mm |
| ø C: | 22 mm |
| L: | 35.00 mm |