In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder R14-16 adjsutable with compensating system shank 16,0 L=35"
Die holder R14-16 adjsutable
with compensating system
shank 16,0 L=35
with compensating system
shank 16,0 L=35
| H max.: | 29 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GRSVH |
| Article number: | GRSVHR1416A |
| Type: | R14 |
| ø A: | 16 mm |
| ø C: | 19 mm |
| L: | 35.00 mm |