Available at short notice on request
Product information "Die holder R12-20 adjsutable with compensating system shank 20,0"
Die holder R12-20 adjsutable
with compensating system
shank 20,0
with compensating system
shank 20,0
| H max.: | 22 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GRSVH |
| Article number: | GRSVHR1220A |
| Type: | R12 |
| ø A: | 20 mm |
| ø C: | 16.5 mm |
| L: | 35.00 mm |