In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder N6-5 non adjustable shank 5,0 L=53"
Die holder N6-5 non adjustable
shank 5,0 L=53
shank 5,0 L=53
| H max.: | 24 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GEWEH |
| Article number: | GEWEHN0605 |
| Type: | N6 |
| ø A: | 5 mm |
| ø C: | 12 mm |
| L: | 53.00 mm |