In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder N12-5 non adjustable shank 5,0 L=55"
Die holder N12-5 non adjustable
shank 5,0 L=55
shank 5,0 L=55
| H max.: | 33 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GEWEH |
| Article number: | GEWEHN1205 |
| Type: | N12 |
| ø A: | 5 mm |
| ø C: | 14 mm |
| L: | 46.00 mm |