In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder N12-3 non adjustable shank 3,0 L=55"
Die holder N12-3 non adjustable
shank 3,0 L=55
shank 3,0 L=55
| H max.: | 33 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GEWEH |
| Article number: | GEWEHN1203 |
| Type: | N12 |
| ø A: | 3 mm |
| ø C: | 14 mm |
| L: | 46.00 mm |