In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder F8-5 non adjustable shank 5,0 L= 30"
Die holder F8-5 non adjustable
shank 5,0 L= 30
shank 5,0 L= 30
| H max.: | 37 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GEWEH |
| Article number: | GEWEHF0805 |
| Type: | F8 |
| ø A: | 5 mm |
| ø C: | 14 mm |
| L: | 30 mm |