In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Die holder F8-10 non adjustable shank 10,0 L=50"
Die holder F8-10 non adjustable
shank 10,0 L=50
shank 10,0 L=50
| H max.: | 37 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GEWEH |
| Article number: | GEWEHF0810 |
| Type: | F8 |
| ø A: | 10 mm |
| ø C: | 14 mm |
| L: | 50 mm |