Available at short notice on request
Product information "Die holder F11-10 non adjustable shank 10,0 L=50"
Die holder F11-10 non adjustable
shank 10,0 L=50
shank 10,0 L=50
| H max.: | 21 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GEWEH |
| Article number: | GEWEHF1110 |
| Type: | F11 |
| ø A: | 10 mm |
| ø C: | 18 mm |
| L: | 50 mm |