Available at short notice on request
Product information "Die holder F10-8 non adjustable shank 8,0 L=30"
Die holder F10-8 non adjustable
shank 8,0 L=30
shank 8,0 L=30
| H max.: | 39 mm |
|---|---|
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
| Article group: | Gewinderolleisen + Gewinderolleisenhalter |
| Series: | GEWEH |
| Article number: | GEWEHF1008 |
| Type: | F10 |
| ø A: | 8 mm |
| ø C: | 16 mm |
| L: | 30 mm |