Available at short notice on request
Product information "Cranked holder MTAN 16131/653 neutral"
Cranked holder MTAN 16131/653 neutral
| Article category: | IFANGER |
|---|---|
| Article group: | IFANGER |
| Series: | MTAN |
| Article number: | MTAN16131653 |
| ⸋S: | 16 mm |
| øD1: | 6 mm |
| L: | 53 mm |
| L1: | 130 mm |
| L2: | 40.00 mm |
| L3: | 17.00 |
| B1: | 63.00 |
| B2: | 33 |
| H: | 16 |
| Coolant connection: | G1/8" |