Available at short notice on request
Product information "Cranked holder MTAN 16131/643 neutral"
Cranked holder MTAN 16131/643 neutral
| Article category: | IFANGER |
|---|---|
| Article group: | IFANGER |
| Series: | MTAN |
| Article number: | MTAN16131643 |
| ⸋S: | 16 mm |
| øD1: | 6 mm |
| L: | 43 mm |
| L1: | 130 mm |
| L2: | 34.00 mm |
| L3: | 13.00 |
| B1: | 53.00 |
| B2: | 21 |
| H: | 16 |
| Coolant connection: | G1/8" |