Available at short notice on request
Product information "Clamping sements Aluminium STM116A collet type 116E F13 76-357"
Clamping sements Aluminium STM116A
collet type 116E F13 76-357
collet type 116E F13 76-357
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | STM |
| Article number: | STM116A |
| Collet type: | 116E / F13 76-357 |
| A: | 8.50 mm |
| B: | 13.00 mm |
| C: | 23.50 mm |
| D: | 15.00 mm |
| Material: | Aluminium |
Complementary products + matching accessories