Available at short notice on request
Product information "Body without segments STM116 collet type 116E F13 76-357"
Body without segments STM116
collet type 116E F13 76-357
collet type 116E F13 76-357
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | STM |
| Article number: | STM116 |
| Collet type: | 116E / F13 76-357 |
| A: | 13.00 mm |
| B: | 19.00 mm |
| C: | 58.00 mm |
| G: | M11x0,75 |
| α: | 16.00 ° |
| ø: | 8.50 mm |
Complementary products + matching accessories