Available at short notice on request
Product information "Collet with carbide insert 145E F25 76-2018 with 20mm extended nose 0,5 smooth"
Collet with carbide insert 145E F25 76-2018
with 20mm extended nose 0,5 smooth
with 20mm extended nose 0,5 smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | HME145VOR |
| F-number: | F25 76-2018 |
| US-code: | TF25 EN C |
| Article number: | HME145VOR20005 |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 35.00 mm |
| K: | 32.00 ° |
| L1: | 87.00 mm |
| L2: | 20.00 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |