In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet 120E F15 76-2022 with 15mm extended nose 0,5 smooth"
Collet 120E F15 76-2022
with 15mm extended nose 0,5 smooth
with 15mm extended nose 0,5 smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E120VOR |
| F-number: | F15 76-2022 |
| US-code: | TF15 EN |
| Article number: | E120VOR15005 |
| Ød: | 15.00 mm |
| ØD: | 21.00 mm |
| K: | 32.00 ° |
| L1: | 73.00 mm |
| L2: | 15.00 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |