In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet with carbide insert 145E F25 76-64 1,5 smooth"
Collet with carbide insert
145E/556 F25 76-64 1,5
smooth
145E/556 F25 76-64 1,5
smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | HME145 |
| F-number: | F25 76-64 |
| US-code: | TF25 |
| Article number: | HME145015 |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 35.00 mm |
| L: | 77.00 mm |
| ød2: | 27.00 |
| L2: | 10.00 |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |