Collet holder E6023/06100 for draw-in collet E6023 shank 6x100
Product information "Collet holder E6023/06100 for draw-in collet E6023 shank 6x100"
Collet holder E6023/06100
for draw-in collet E6023 shank 6x100
Article category: Maschinenzubehör
Article group: Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör
Series: E6023
Article number: E6023/06100
collet: E6023
D: 6 mm
L: 100 mm
L1: 80 mm
L2: 20.00 mm
A: 7.2 mm