Product information "Collet holder E6023/06100 for draw-in collet E6023 shank 6x100"
Collet holder E6023/06100
for draw-in collet E6023 shank 6x100
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | E6023 |
| Article number: | E6023/06100 |
| collet: | E6023 |
| D: | 6 mm |
| L: | 100 mm |
| L1: | 80 mm |
| L2: | 20.00 mm |
| A: | 7.2 mm |