Available at short notice on request
Product information "Collet holder 3182 type 44 for Rubber-Flex collet shank 25,0 including nut and clamping flat stepped"
Collet holder 3182 type 44
for Rubber-Flex collet
shank 25,0
including nut
and clamping flat stepped
for Rubber-Flex collet
shank 25,0
including nut
and clamping flat stepped
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Ruberflex + Zubebör |
| Series: | JBH |
| Article number: | JBH3182 |
| collet: | J44 |
| D: | 25 mm |
| L1: | 46.00 mm |
| L2: | 33.00 mm |
| A: | 40 mm |
| Range: | 1,8 - 13 mm |
| nut: | JM044 OZ 3159 |