Available at short notice on request
Product information "Collet holder 3180 type 43 for Rubber-Flex collet shank 1" including nut"
Collet holder 3180 type 43
for Rubber-Flex collet
shank 1"
including nut
for Rubber-Flex collet
shank 1"
including nut
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Ruberflex + Zubebör |
| Series: | JBH |
| Article number: | JBH3180 |
| collet: | J44 |
| D: | 1" mm |
| L1: | 46.00 mm |
| L2: | 33.00 mm |
| A: | 40 mm |
| Range: | 1,8 - 13 mm |
| nut: | JM044 OZ 3159 |