Available at short notice on request
Product information "Collet holder 3170 type 42 for Rubber-Flex collet shank 3/4" including nut"
Collet holder 3170 type 42
for Rubber-Flex collet
shank 3/4"
including nut
for Rubber-Flex collet
shank 3/4"
including nut
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Ruberflex + Zubebör |
| Series: | JBH |
| Article number: | JBH3170 |
| collet: | J42 |
| D: | 3/4" mm |
| L1: | 46.00 mm |
| L2: | 19 mm |
| A: | 31 mm |
| Range: | 2 - 10 mm |
| nut: | JM042 OZ 3158 |