In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet for Hydromat/Pfiffner HW25 80-2033 4,0"
Collet for Hydromat/Pfiffner
HW25 80-2033 4,0
HW25 80-2033 4,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Pfiffner-Hydromat |
| Series: | EHW25 |
| Alternative number: | W25 80-2033 |
| Article number: | EHW25040 |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 33.70 mm |
| L: | 97.60 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | ø24.7x1.693 |
| Profile: | round |
| Bore: | 4.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |