In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "WAVE-Collet 145E F25 76-2018 2,0 UP smooth with 20mm extended nose"
WAVE-Collet 145E F25 76-2018 2,0 UP smooth
with 20mm extended nose
with 20mm extended nose
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | WAVEE145VOR |
| F-number: | F25 76-2018 |
| US-code: | TF25 EN WAVE |
| Article number: | WAVEE145VOR020 |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 35.00 mm |
| K: | 32.00 ° |
| L1: | 87.00 mm |
| L2: | 20.00 |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |