In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "KROKO-Collet 173E F48 76-2006 2,5 UP smooth with 30mm extended nose"
KROKO-Collet 173E F48 76-2006 2,5 UP smooth
with 30mm extended nose
with 30mm extended nose
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | KROKOE173VOR |
| F-number: | F48 76-2006 |
| US-code: | TF48 SEN KROKO |
| Article number: | KROKOE173VOR025 |
| Ød: | 48.00 mm |
| ØD: | 60.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| L1: | 115.00 mm |
| L2: | 30.00 |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |