Available at short notice on request
Product information "Collet for Tornos Multi DECO 20 9012 ET 4,0"
Collet for Tornos Multi DECO 20
9012 ET 4,0
9012 ET 4,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zangen für Mehrspindeldrehautomaten |
| Series: | ET9012 |
| Article number: | ET9012040 |
| Type: | Collet |
| Ød: | 34.00 mm |
| ØD: | 42.30 mm |
| L: | 90.00 mm |
| K: | 32.00 ° |
| Thread: | M30x1L |
| Profile: | round |
| Bore: | 4.00 mm |