In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet 9001E/P25 78-334 3,0"
Collet 9001E/P25 78-334 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zangen für Mehrspindeldrehautomaten |
| Series: | E9001 |
| Article number: | E9001030 |
| Type: | Collet |
| Ød: | 1.00 mm |
| ØD: | 35.00 mm |
| L: | 75.00 mm |
| K: | 31.00 ° |
| Thread: | M22x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |