In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet 144E F25 76-91 0,5 smooth"
Collet 144E F25 76-91 0,5
smooth
smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E144 |
| F-number: | F25 76-91 |
| Article number: | E144005 |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 34.00 mm |
| L: | 65.00 mm |
| ød2: | 25.00 |
| L2: | 6.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |