In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet 1446E F30 76-101 2,0 smooth"
Collet 1446E F30 76-101 2,0
smooth
smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | EF30 |
| F-number: | F30 76-101 |
| US-code: | 0161 |
| Article number: | EF30020 |
| Ød: | 30.00 mm |
| ØD: | 38.00 mm |
| L: | 65.00 mm |
| ød2: | 32.00 |
| L2: | 6.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |