In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet 136E F20 76-201 0,5 smooth"
Collet 136E F20 76-201 0,5
smooth
smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E136 |
| F-number: | F20 76-201 |
| Article number: | E136005 |
| Ød: | 20.00 mm |
| ØD: | 26.00 mm |
| L: | 54.00 mm |
| ød2: | 20.00 |
| L2: | 6.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |