In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Collet 109E F10 76-86 0,4 smooth"
Collet 109E F10 76-86 0,4
smooth
smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E109 |
| F-number: | F10 76-86 |
| US-code: | TF10 |
| Article number: | E109004 |
| Ød: | 10.00 mm |
| ØD: | 15.50 mm |
| L: | 47.50 mm |
| ød2: | 10.00 |
| L2: | 5.50 |
| K: | 40.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.40 mm |
| Clamping surface: | smooth |