Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush T340 / 113.001 / B300 4,0"
Carbide guide bush
T340 / 113.001 / B300 4,0
T340 / 113.001 / B300 4,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT340 |
| Swiss code: | T13-41.5 / 113.001 / B300 |
| Article number: | FT340040 |
| Ød: | 13 mm |
| ØD: | 16.00 mm |
| L: | 41.50 mm |
| K: | 15 ° |
| G: | M12,5x0,75 |
| Profile: | round |
| Bore: | 4.00 mm |