Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush T249 / B240 / 496.001 3,0"
Carbide guide bush
T249 / B240 / 496.001 3,0
T249 / B240 / 496.001 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT249 |
| Swiss code: | T48-81 / 496.001 / B240 |
| Article number: | FT249030 |
| Ød: | 48.00 mm |
| ØD: | 54.00 mm |
| L: | 81.00 mm |
| K: | 10.00 ° |
| G: | M46x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |