Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush T246 / 467.001 / B246 3,0"
Carbide guide bush
T246 / 467.001 / B246 3,0
T246 / 467.001 / B246 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT246 |
| Swiss code: | T46-92 / 467.001 / B246 |
| US-code: | TD38 |
| Article number: | FT246030 |
| Ød: | 46.00 mm |
| ØD: | 53.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M45x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |