Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush T229 / 28.001 / J9 3/64" (.046875"/ø 1,191)"
Carbide guide bush T229 / 28.001 / J9
3/64" (.046875"/ø 1,191)
3/64" (.046875"/ø 1,191)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT229I |
| Swiss code: | T42-82-C16 / 28.001 / J9 |
| US-code: | TD32S |
| Article number: | FT229I03-64 |
| Ød: | 42.00 mm |
| ØD: | 49.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M40x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.191 mm |