In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush SD125R / 171.001 1,0"
Carbide guide bush
SD125R / 171.001 1,0
SD125R / 171.001 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FSD125R |
| Swiss code: | T58-59-M18.1 / 171.001 |
| US-code: | SD125R |
| Article number: | FSD125R010 |
| Ød: | 18.00 mm |
| ØD: | 21.80 mm |
| L: | 60.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M18x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |