In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush I354 / 13.001 / J7A 1,5"
Carbide guide bush
I354 / 13.001 / J7A 1,5
I354 / 13.001 / J7A 1,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FI354 |
| Swiss code: | T22-68-M19.1 / 13.001 / J7A |
| US-code: | TD20 |
| Article number: | FI354015 |
| Ød: | 22.00 mm |
| ØD: | 29.00 mm |
| L: | 68.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M19x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.50 mm |