Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush for Star SR10J I353 / 8.001 / J6R 1,0 shortened type"
Carbide guide bush for Star SR10J
I353 / 8.001 / J6R 1,0
shortened type
I353 / 8.001 / J6R 1,0
shortened type
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FI353-SR10J |
| Article number: | FI353-SR10J010 |
| Ød: | 16.00 mm |
| ØD: | 20.50 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M14x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |