In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush I351 dia. 0,85"
Carbide guide bush
I351 dia. 0,85
I351 dia. 0,85
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FI351 |
| Swiss code: | T9-44 / 51.00 / J3 |
| US-code: | PD4 |
| Article number: | FI3510085 |
| Ød: | 9.00 mm |
| ØD: | 12.50 mm |
| L: | 44.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M8x0,75 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.85 mm |