In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush FTS223 (Traub 902 860) 2,0"
Carbide guide bush
FTS223 (Traub 902 860) 2,0
FTS223 (Traub 902 860) 2,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FTS223 |
| TRAUB drawing no.: | 902 860 |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 34.00 mm |
| L: | 81.20 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M25x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.00 mm |